Ekod.net | Online Encrypted Text And File Sharing

Ekod.net is a secure website where you can share your texts and files online. Take a short link to your notes and share them with your friends.

Online Encrypted Text And File Sharing. | Encrypt and share your notes with a link that disappears automatically after reading

About


ekod.net Website Owner

Yusuf Pektas


Establishment Year of Our Website


2021


Our Website Service


Code And Text Sharing


Our Main Goals

User User We are close to our readers for a continuous and improvement in the field of education, our site and our future, in order to support our readers for our future, to catch up with the quality and environment of our adults, our readers in the right content with the right content in today's global and global quality.


Our Founding Purpose


It is to consider improving the quality of society as a lifestyle and to review all their time. By renewing itself over time, it keeps up with current technologies and becomes a pioneer in the presentation of new information and education.


ADVERTISEMENT RESERVATION

Yusuf Pektas

admin@ekod.net

ALL RIGHTS RESERVED.

PERMISSION OF ARTICLES, PHOTOS AND OTHER VISUALS ON THE SITE

ALL KINDS WITHOUT RECEIVING OR SOURCING

IT IS LIABLE TO BE REPRODUCTED IN THE ENVIRONMENT.


Click for Contact


ekod.net
 İnternet Sitesi Sahibi

Yusuf Pektaş

İnternet Sitemizin Kuruluş Yılı

2021

İnternet Sitemizin Hizmeti

Kod Ve Metin Paylaşımı

Temel Hedeflerimiz

Kullanıcılanıcı ve Okuyucularımıza sürekli memnuniyeti için güvenli,kaliteli ve doğru içerik elde eden bir içerik üreticisi olurken, okuyucularımızın birbirlerine ve çevrelerine saygılı, geleceklerine ve hayatlarına yardımcı olmak için , sitemizi ve kalitemizi geliştirmek adına sürekli bir eğitim ve iyileştirme içerisinde olmasını sağlamaktayız.

Kuruluş Amacımız

Toplum Kalitesini iyileştirme felsefesini bir yaşam biçimi olarak kabul edip, mevzusunda hep daha iyi ve öncü olmak, ve her zaman ileriye bakmaktır. Geçen süre içinde kendini devamlı yenileyerek güncel teknolojilere ayak uydurmakla beraber yeni bilgi ve içeriklerin sunumunda da öncü olmaktadır.

REKLAM REZERVASYON
Yusuf Pektaş
admin@ekod.net

HER HAKKI MAHFUZDUR.
SİTEDEKİ YAZI, FOTOĞRAF VE DİĞER GÖRSELLERİN İZİN
ALINMADAN VEYA KAYNAK GÖSTERİLMEDEN HER TÜRLÜ
ORTAMDA ÇOĞALTILMASI YASAKTIR.

İletişim için Tıklayın