Ekod.net | Online Encrypted Text And File Sharing

Ekod.net is a secure website where you can share your texts and files online. Take a short link to your notes and share them with your friends.

Online Encrypted Text And File Sharing. | Encrypt and share your notes with a link that disappears automatically after reading

Grand Theft Auto 6 Sistem Gereksinimleri

58

Geçmişten günümüze kadar son zamanların en çok oynanan ve en çok tercih edilen oyunları arasında yer alan Grand Theft Auto yani GTA Başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. GTA 6 oyununu oynayacak olan kişiler tarafından GTA 6 Sistem Gereksinimleri merak edilmektedir. Biz bugün sizlere Grand Theft Auto 6 Sistem Gereksinimleri sorusunun cevabını vermek istiyoruz. Günümüzün en çok oynanan oyunları arasında kendisine yer edinmeyi başarmış olan GTA, yeni bir seriye daha imza atıyor. Grand Theft Auto 6 son zamanların en iyi oyunları listesine kendi adını yazacak gibi görünüyor. Oyun severlerin en çok merak ettiği konular arasında yerini almış olan GTA 6 Sistem Gereksinimleri? GTA 6 Kaç GB? GTA 6 Grafikleri? GTA 6 Fiyatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. İşte, Grand Theft Auto 6 ile ilgili her şey.

Grand Theft Auto 6 Konusu Nerede Geçiyor?

Bildiğiniz gibi GTA oyunu Rockstar Games tarafından piyasaya sürülmektedir. Grand Theft Auto 6 hikayesinin nerede geçeceği merak edilmeye başlanmıştır. 2013 yılında ortaya çıkan Grand Theft Auto  yani GTA 5 oyunu Amerika’da geçmişti. Fakat GTA 6 oyununun başka yerde geçeceği iddialarını bu kez şirket yalanlamadı. Grand Theft Auto 6 hikayesi Japonya’nın başkenti olan Tokyo’da geçebilir. Başarılı grafikleri ve heyecan verici konusuyla oyun severleri merak içerisinde bırakan Grand Theft Auto 6 Tokyo versiyonuyla tüm dikkatleri üzerine çekebilir.

Grand Theft Auto 6 Kaç GB?

Tüm zamanların en çok tercih edilen oyunları arasında yer alan Grand Theft Auto oyunu yeni bir seriyle karşımıza çıkacak. Pek çok kişinin merak içerisinde beklediği GTA 6 oyunu sahip olduğu üstün grafikler ile beraber adeta diğer oyunlara kök söktürecek şekilde. Oyun severler tarafından merak edilen Grand Theft Auto 6 Kaç GB sorusunun cevabına 65 GB olduğunu söylemek isteriz. 65 GB’lık boyut, oyun severler tarafından çok normal karşılandı.

Grand Theft Auto 6 Sistem Gereksinimleri

Gerek üstün grafikleri gerek ise heyecan dolu hikayesiyle oyun severleri kendine hayran bırakacak bir oyun olan Grand Theft Auto 6 Sistem Gereksinimleri belli oldu.

Gta 6 Sistem Gereksinimleri (Minimum)

·         Intel İşlemci: Core i7-7460 4.2GHz

·         AMD İşlemci: AMD Ryzen 7 3900X 3.8/4.6GHz

·         Ekran Kartı (Nvidia): GeForce GTX 1660 Tİ

·         Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon RX 590

·         Ram: 16GB

·         İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)

·         Direct X Versiyonu: DX 12

·         Depolama Alanı: 140GB

Gta 6 Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

·         Intel İşlemci: Core i9-9790 (4 çekirdekli), 4.6GHz

·         AMD İşlemci: Amd Ryzen 9 3800X 3.9/4.5Ghz

·         Ekran Kartı (Nvidia): GeForce GTX 2080 Ti 6GB

·         Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon VII 16 GB

·         Ram: 32GB

·         İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)

·         Direct X Versiyonu: DX 12

·         Depolama Alanı: 215GB

Grand Theft Auto Fiyatı

Rockstar North tarafından geliştirilen başarılı oyun, game dünyasında şimdiden yer edinmeyi başardı. Son yılların en iyi oyunları arasına girmeye hazırlanan Grand Theft Auto 6 Fiyatı da belli oldu. GTA 6 fiyatı 250 TL ile 300 TL arasında değişiklik göstereceği söylentiler arasında yer alıyor. Konuyla alakalı yeni gelişmeler olduğu takdirde siz değerli okurlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de bizi takipte kalarak konuyla alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz.