Ekod.net | Online Encrypted Text And File Sharing

Ekod.net is a secure website where you can share your texts and files online. Take a short link to your notes and share them with your friends.

Online Encrypted Text And File Sharing. | Encrypt and share your notes with a link that disappears automatically after reading

OYUNCULAR OYUNLARDA EN İYİ PERFORMANSI NASIL ALIR? HANGİ EKİPMANLAR GEREKLİ?

49

Son zamanlarda teknolojinin giderek gelişmesi ve değişmesiyle beraber oyun dünyası da giderek gelişim göstermiş durumda. Oyuncular neyi nerede kullanacağını bilmese de biz bugün sizlere oyuncuların en iyi performansı nasıl alacağı konusunda bilgiler vermeye çalışacağız. Oyun tutkunlarının en iyi performansı alması için öncelikle kullandıkları konsolun veya bilgisayarın yeterli seviyede olması gerekir. Eğer bilgisayar veya konsol istenilen seviyede olmazsa oyundan istenilen verim alınamayacaktır. Peki, Oyuncular oyunlarda en iyi performansı nasıl alır? En iyi oyunu oynamak için hangi ekipmanlar gerekli? Tüm bu soruların cevabı yazımızda yer alıyor.

OYUNCULAR EN İYİ PERFORMANSI NASIL ALIR?

Oyunlarda en iyi performans almak için haliyle bilgisayarınızın da iyi performans vermesi lazım arkadaşlar bende sizler için araştırdım ve en iyi, orta , düşük olmak üzere  3 farklı bilgisayar topladım (masaüstü) tabi bilgisayar ile sadece oynarsınız performansı daha da arttırmak için ses ve hassasiyet de önemlidir eğer fps oyunları oynuyorsanız en önemli ekipman kulaklık dır. Çünkü oyunun sesini almak oyunda ses kasmak çok önemlidir. Kötü Mouse ile ayarlar ile hassasiyeti arttırabiliriz ben tavsiyem kulaklığa önem verin  ama ben gene de en iyi,orta,düşük olarak araştırdım ayağınıza getirdim.EN İYİ VE EN PAHALI BİLGİSAYAR HANGİSİ? ALMAYA DEĞERMİ?

Çok para veriyoruz parasına değsin dediğinizi duyar gibiyim sizler için bulduğum bilgisayar sonuna kadar parasını hak ettiğini söyleyebilirim ama harbiden pahalı bilgisayarımız DELL G5DT marka bir kasa harici monitör verilmiyor kasamızın dış görünümü çok hoş diğer özellikleri Intel core i7 işlemci 16gb ram kapasitesi SSD 1TB kapasite de bulunuyor  NvidiaGeForce RTX 2070 Süper ekran kartı ekran kartı hafızası 8gb  HDMIA girişli bir kasa evet güzel ve parasını hak ettiğini söylemiştim güncel  fiyatı ise 16.098 TL  Hepsi burada ve Trendyol gibi sitelerde mevcut trendyolda ki  güncel fiyatı 13.922 TL burdan alabilirsiniz bence burdan alın 3.000 tl kar edersiniz.

ORTA FİYAT PERFORMANS BİLGİSAYAR KASASI HANGİSİ?

Orta fiyatlı ürünümüz fiyat performans ürünü diyebiliriz markası TURBOX ATM9918593 özellikleri Intel core i5 işlemci Nvidia Ge Force 1050 ti ekran kartı 1TB Harddisk 240 GB SSD kapasitesi sunuyor. Ayrıca RGB ışıklandırması var 16GB Ram kapasitesi .  Güncel fiyatı 5.014 TL çok uygun bir fiyat şuan ki piyasaya göre  tüm bilgisayar ve ekipmanları internetteki alışveriş sitelerinden ulaşıp satın alabilirsiniz.

DÜŞÜK FİYATLI BİLGİSAYAR KASASI HANGİSİ? NE KADAR FİYATLI?

Sırada düşük fiyatlı bilgisayar kasamız var bu kasa baya bir ucuz bu kasayı bir süre kullanabilirsinizsadece  ben pek tavsiye etmem bunun yerine orta fiyatlı kasayı alırdım. Bilgisayarımızın markası TURBOX ATM 900017 gene turbox marka ıntelcore i5 işlemci 8GB ram 120 GB SSD kapasitesi bulunuyor ekran kartı dahili  Fiyatı 1.567 TL gene internetteki alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz.

EN İYİ OYUNCU KULAKLIĞI HANGİSİ? NE KADAR FİYATLI?

İkinci önemli ekipmanımız kulaklık en iyi kulaklık ASUS ROG DELTA RGB ışıklandırması mevcut ve 124 DB ses kalitesi sunmakta ve harici mikrofonu da bulunmakta  güncel fiyatı 1.930 TL internetteki çoğu alışveriş sitelerinden ulaşıp satın alabilirsiniz.

ORTA FİYATTA OYUNCU KULAKLIĞI HANGİSİ NE KADAR FİYATTA?

Orta fiyatlı ürünümüz tam bir fiyat performans ürünü eğer bütçeniz az ve uygun fiyatlı bir oyuncu kulaklığı istiyorsanız doğru makaledesiniz kulaklığımızın markası GAMEPOWER KİZARU7.1 RGB ışıklandırmaya sahip ve pedleri çok rahat güncel fiyatı  527 TL ila 550 TL arası değişmekte ve internetteki çoğu alışveriş siteden ulaşıp satın alabilir veya göz atabilirsiniz.

DÜŞÜK FİYATLI BÜTCE DOSTU OYUNCU KULAKLIĞI HANGİSİ? NE KADAR FİYATA SAHİP?

Düşük fiyatlı bütçe dostu oyuncu kulaklığı markası RAMPAGE ROGUE USB 7.1 kırmızı renk ve surround RGB ışıklandırmaya sahip güncel fiyatı 281-300 TL arası değişiyor internetteki alışveriş sitelerden ulaşıp satın alabilir veya göz atabilirsiniz.

EN İYİ OYUNCU MOUSE HANGİSİ? NE KADAR FİYATLI? PARASINI HAK EDİYORMU?

Şimdiki size önereceğim Mouse şirketinin Mouselarını birçok e sporcu kullandı ve nu Mouselarla şampiyon oldular ne kadar iyi olduğunu anlamışınızdır. Markası STEEL SERİES RİVAL 600 RGB ışıklandırmaya sahip ve çift el uyumuda mevcut bu Mouselarda şampiyon olmalarındaki etken sensörleri ve çift el uyumu olması güncel fiyatı 850-900 TL arasında internetteki alışveriş sitelerinden ulaşıp satın alabilir veya göz atabilirsiniz.

ORTA FİYATLI OYUNCU MOUSE HANGİSİ?

Orta fiyatlı Mouse markası  RAZER DEATHADDER oyuncu Mouse RGB ışıklandırması var sağ el için uygun kablolu bir Mouse güncel fiyatı 400 TL internetteki alışveriş sitelerinden ulaşıp satın alabilir veya sadece göz atabilirsiniz.

UCUZ FİYATLI OYUNCU MOUSE HANGİSİ? ALMAYA DEĞERMİ?

Ucuz Mouse markası RAMPAGE SMX G65  ALPOR USB bunu alcağınıza paranızın üstüne biraz daha koyar orta fiyatlı olanı alın derim güncel fiyatı 150 TL RGB seçenek gene bulunuyor.