Ekod.net | Online Encrypted Text And File Sharing

Ekod.net is a secure website where you can share your texts and files online. Take a short link to your notes and share them with your friends.

Online Encrypted Text And File Sharing. | Encrypt and share your notes with a link that disappears automatically after reading

PlayStation Plus'da Temmuz Ayında Ücretsiz Olabilecek Oyunlar

282

aaaaaaaaaaaaaaaa

Sony'nin aylık olarak PlayStation Plus üyelerine sunduğu ücretsiz oyunlara temmuz ayı itibarıyla yenileri ekleniyor. Haziran ayında Call of Duty: WWII oyununu ücretsiz yaparak kullanıcılarını şaşırtan Sony'nin temmuz ayındaysa No Man's Sky veya Resident Evil 7'yi ücretsiz yapabileceği konuşuluyor.

Sony, PlayStation Plus kullanıcılarına her ay verdiği ücretsiz oyunlara yenilerini ekliyor. Eğer bir aksilik çıkmazsa, 1 Temmuz tarihinde ücretsiz verilecek oyunlar Sony tarafından açıklanacak. 1 temmuzda açıklanan oyunlar ise 7 temmuz tarihinde oyuncular tarafından indirilebilecek. Sony'nin her ay hangi oyunları ücretsiz vereceğinin tahmin edilmeye çalışıldığı bir Reddit başlığında temmuz ayı için verilecek oyunların Crash Bandicoot N Sane Trilogy, Resident Evil 7 ve No Man's Sky olabileceği konuşuluyor.


Her ne kadar No Man's Sky, her ay Reddit tahminlerinde konuşulan bir oyun olsa da bu oyunun geçtiğimiz günlerde Xbox Game Pass'de ücretsiz hâle gelmesi nedeniyle Temmuz ayında PlayStation Plus'ın da bu oyunu ücretsiz vermesinin muhtemel olduğu düşünülüyor.


Devamı: https://www.webtekno.com/playstation-plus-da-temmuz-ayinda-ucretsiz-olabilecek-oyunlar-h95848.html