Ekod.net | Online Encrypted Text And File Sharing

Ekod.net is a secure website where you can share your texts and files online. Take a short link to your notes and share them with your friends.

Online Encrypted Text And File Sharing. | Encrypt and share your notes with a link that disappears automatically after reading

Vodafone TV Nedir?

41

VodafoneTv; sanal ortamda kullanıma sunulan dijital bir uygulamadır. Birden fazla kanal seçeneği ile yerli, yabancı farketmeksizin sizlere uygun özel paketleri ile ister telefon ister tablet isterseniz de bilgisayar ile istediğiniz yerde izleyebilme özelliği sunar.

VodafoneTv Nasıl Kullanılır?

Öncelikle teleofunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza appstore veya playstore üzerinden “VodafoneTv” uygulamasını indirmelisiniz. Ardından telefon numaranızı girdiğiniz durumda size bir şifre gelecektir bu şifre ile uygulamaya girebilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için sms olarak “9080”e “Red” yazıp göndermelisiniz. Bu sayede sizlere bir link gelecektir. Bu linke girerek paket içeriğinize dahil olan “VodafoneRedTv aktifleştir” kısmına tıklamalısınız. Sizlere gerçekten aktive edip etmemek konusunda kararınızı öğrenmek için “devam et” butonu çıkacaktır. Bu butona tıkladığınız durumda sizin için aktive etme işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Ekranınıza bir bilgilendirme yazısı gelecektir. Bu yazı aktivasyon işleminizin gerçekleştiğini ve artık kullanmaya başlayabileceğinizi içeren bir yazıdır. “kullan” yazısına tıklayarak artık kullanmaya başlayabilirsiniz.

VodafoneTv Ücretsiz Mi?

VodafoneTv’yi kullanabilmek için vodafonered paketi üyesi olmanız gerekmektedir. Kendi üyelerine uygulama elbette ücretsizdir. Fakat başka bir operatörler bundan maalesef yararlanamamaktadır. Başka operatörler yararlanamadığı gibi her vodafone üyesi de yararlanabilir demek pek de doğru olmaz. Ancak belirli paketlerde ücretsiz kullanıma açıktır.

VodafoneTv Bilgisayardan Nasıl İzlenir?

İlk olarak bilgisayarınızın uygulama yükleme sitesine bağlı olarak appstore veya playstore üzerinden “VodafoneTv” yazarak uygulamayı bulmalısınız. Bulduktan sonra bu uygulamayı bilgisayarınıza indirerek ilk adımı tamamlamış olursunuz. Uygulamayı indirdikten sonra eğer daha önceden kullandığınız hesabınız varsa bu şekilde oturum açabilirsiniz. Fakat ilk defa kullanacaksanız telefon numaranızı girerek gelen şifre ile hesaba giriş yapmalısınız. Hesaba girdikten sonra aktivasyon işlemlerini de sırasıyla tamamlayarak artık uygulamayı rahatça kullanabilirsiniz.

VodafoneTv, Tv’de İzlenir Mi?

Elbette izleyebilirsiniz. Tabi önce uygulamaya giriş yapmalı veya yeni bir hesap açmalısınız. Yukarıda anlatıldığı gibi hesap aktive etme adımlarını aynı şekilde televizyonunuzda tamamlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

VodafoneTv Kanalları Nelerdir?

Uygulama içerisinde çok çeşitli kanallar mevcuttur. Televizyonda izlediğimiz ve günlük hayatta sıkça takip ettiğimiz FoxTv, Kanal D, Atv gibi kanalların hepsi mümkündür. Belgesel içerikli kanallar; “NationalGeographıc, VıasatHistory” gibi birçok insan tarafından bilinen ve takip edilen kanallar bulunmaktadır. Spor ve maç tutkunlarının özellikle sık takip ettikleri spor kanalları da içeriğe dahildir. Spor kanallarından bazıları; PremierLeogue, Bundesliga vb. Film kanallarını unutmak olmaz tabi ki. Filmler günümüzde hemen hemen herkes tarafından güncel olarak takip ve tercih edilmektedir. İşte film kanallarından birkaçı; SşnemaTv, Sinema Aksiyon, Sinema Yerli, Sinema Komedi, Sinema1001 vb.

 

VodafoneTv Kanallarının Hepsini Kullanabilir Miyiz?

Bu kanalların hepsi her pakete dahil değildir. Alacağınız paket ve içeriğe göre kanal kullanım sınırınız genişlemektedir. Elbette hepsini kullanabildiğiniz paket ve tarifelerde mevcuttur.

Faturasızım VodafoneTv Kullanabilir Miyim?

Elbette aldığınız paket içeriğinde “VodafoneTv” uygulaması mevcut olduğu sürece kullanabilirsiniz. Fakat kullanımlarınız kısıtlı olabilir. Yani her kanalı kullanamayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için “Vodafone Yanımda” uygulamasından faydalanabilirsiniz.

VodafoneTv Paketleri Nelerdir?

Bu paketler hattınıza tanımlandığında ilk 1 ay boyunca ücretsiz kullanabilme hakkınız mevcuttur. Bu uygulama içeren 3 paket hali hazırda bulunmaktadır. Bunlar:

·         Vodafone TV Full Paketi: Bu paket içeriğinde bulunan özelliklerden birisi bulunan kanalların yanı sıra bir sürü çizgi film kanalına da erişebiliyor olmanızdır.İstediğiniz takdirde aboneliğinizi bitime hakkınız bulunmaktadır. Üstelik abonelik ücreti aylık olarak sadece 9.90 TL.

·         Vodafone TV Red Paketi: Vodafone abonelerinden red tarifesi içerisine dahi olanlar bu uygulamaya ücretsiz erişebilme hakkına sahiptirler. Dilediğiniz takdirde full paket aboneliğine geçme imkânınız bulunmaktadır.

·         Vodafone TV Eğlence Paketi: Bu paketi faturalı olan herkesin dilediği kadar kullanabilme özgürlüğü bulunmaktadır. Üstelik her ay 2 GB da hediye. Ücreti faturanıza yansıtılmaktadır.

VodafoneTv Paketi Nasıl İptal Edilir?

Artık müşteri hizmetleri, uygulamalar vb. hiçbirine gerek kalmadı. Çok daha pratik bir şekilde sms aracılığıyla abonelik paketinizi iptal edebilirsiniz. İşte bunun birkaç yolu:

·         İlk olarak standart yani normal bir paket kullanıyorsanız sms aracılığıyla “IPTAL STANDART PAKET” yazıp 8800’a mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.

·         VodafoneTvfull paketinizi sonlandırmak istiyorsanız “IPTAL TV FULL” yazıp 7000’e mesaj atmanız gerekmektedir.

Uygulamayı Aynı Anda Kaç Cihazdan Kullanabilirim?

Bu sizin paket içeriğinize bağlıdır. Fakat En fazla 3 yerde oturum açma imkânınız bulunmaktadır.